FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 7336239
nr 733 6239
ARMCHAIR
leather,
skinn, (ren. obj)
Condition: slitage, skador
SEK 850
Monday January 9 2012
at 18:21:09
750 kr
150 kr
250 kr
600 kr
800 kr